Ödeme Seçenekleri


HAVALE/EFT İLE ÖDEME
Ödemelerinizi NP Mobilya web sitemiz üzerinden sipariş vererek Havale/EFT ile banka hesaplarımıza ödeyebilirsiniz.

Banka Hesap Numaralarımız için tıklayın.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME
NP Mobilya web sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde satış temsilcisi ile irtibat sağlayabilir ve 9 ay taksitle satın alabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden gerçekleştirilen online alışverişlerde ödemeler 256 bit SSL sertifikalı sunucular üzerinden sağlanır.

Ayrıca kredi kartı ödemeleri 3D Security Sistemi üzerinden cep telefonu onayı olmadan gerçekleştirilmez.


Not: Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde kayıt edilmemektedir. Kredi kartı bilgileriniz sadece banka sanal pos sistemleri ve sizin aranızda gerçekleşir.

ÖN ÖDEMELİ TAKSİTLİ SATIŞ
Evlenecek çiftlere veya evini yenilemeyi düşünenlere NP Mobilya'dan avantajlı ve kolay ödeme seçeneği. Ön Ödemeli Satış Sistemi ile beğendiğiniz ürünlerin siparişini verip, alışveriş tutarınızın %20'sini ödeme yaptıktan sonra, ürünü teslim alacağınız tarihe kadar aydan aya taksitlerle dilediğinizce ödeyin.

Kampanyada ürün değişikliği için mutlaka Müşteri Hizmetlerimizden bilgi almanız gerekmektedir, eğer ürün sipariş edildi ise ürün değişikliği mümkün değildir. Bu ödeme sistemi ile hem fiyat artışlarından etkilenmeyin, hem de kendi bütçenize göre ödeme imkânı sağlıyoruz.

​Emanet sistemimizde ürünleri 2 yıla kadar bekletebiliyoruz ve teslim alacağınız tarihe kadar sipariş tutarının kalan bakiyesinin kapatılması gerekiyor.

NAKİT ÖDEME
İnternet sitemizde beğendiğiniz ürünleri mağazalarımızdan sipariş verebilir ve nakit olarak ödeyebilirsiniz.

ESNEK ÖDEME
Ödemelerinizde sadece bir kredi kartının limitine sıkışmadan, bütçenize göre birden fazla kredi kartı, havale/eft veya nakit ödeme seçeneklerimizi kullanabilirsiniz.

Tüm ödeme detayları hakkında daha fazla bilgi almak için Müşteri hizmetleri sayfamızı ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri için tıklayın.ÜCRETSİZ KARGO

Tüm Türkiye`ye Ücretsiz

ÜCRETSİZ KURULUM

Ücretsiz montaj & kurulum

2 YIL GARANTİ

Tüm ürünlerde 2 yıl garanti

GÜVENLİ ÖDEME

256 Bit SSL Sertifikası