ergul mobilya np mobilya doğtaş yataş enza istikbal ergül ergul mobilya np mobilya doğtaş yataş enza istikbal ergül

Bilgilendirme
Bu ürünü mağazalarımızda inceleyebilirsiniz. Mağaza bilgilerimiz için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tahmini Teslim Tarihi 4 ile 6 Hafta

Mağazanızda Görebilir miyim?

Ödeme ve Taksit Seçenleri için Müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.

Çocuğunun eşyalarını muhafaza edip düzenli olabileceği ve aynı zamanda çizim yapabileceği bir dolap fikri sence de çok yenilikçi değil mi?

Montes Natural 3 Kapılı Dolap, geniş yapı ve yeşil yüzeyli çizim alanıyla dikkat çekiyor. Kademeli şekilde hareket edebilen raflı raster sistemi olan dolap, tamamen çocuğunun boy oranına göre hareket edebilen ergonomik tasarıma sahip. İkonlu bölmeler ise çocuğunun dolaba daha kolay bağlanarak, düzenli olmayı öğrenmesini sağlıyor.

Montes Natural Dolap, havalandırma kapsülleri sayesinde ürün içinde kötü kokuyu da engeller. Kapak ve çekmecelerde ise bulunan fren sistemi çocuğunun güvenliğini maksimum düzeyde sağlar. İki farklı desen ve renk seçeneğine sahip kulplar, yumuşak doku hissi uyandıran soft kaplamadan yapılmıştır. Duvara sabitleme aparatı da bulunan Montes Natural 3 Kapılı Dolap ile çocuğunun tüm eşyalarını güvenle ve kolaylıkla muhafaza edebilir, ikonlu bölme ve çizim alanı seçenekleriyle onun çok seveceği bir seçenek oluşturabilirsin.

Çocuklarının her sabah çatılı bir karyolada uyanarak hayal kurması harika olmaz mıydı? Montes Natural Düz Çatılı Karyola ile çocukların için konforlu ve şık bir ortam yaratabilirsin. 2 kademeli boy ergonomisinde tasarlanan modeli son çocukluk dönemine kadar gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Aynı zamanda karyolanın boy kademesi üst kısımdayken alt karyola modülünü fonksiyonelleştirmek mümkün. Montes Natural Düz Çatılı Karyola’yı çocuklarının hoşuna gidecek renkteki tentelerle tamamlayarak birbirinden güzel maceralar yaşayacakları bir ortam hazırlayabilirsin.

Çocuğunun güvenle uyuyabileceği ve aynı zamanda oyun oynayabileceği bir alan yaratan karyola sahibi olabilirsin. Montes Natural Orta Yüksek Karyola (90x200 cm), çocuğun için ergonomik tasarım ve güvenlik standartlarına uygun yapı sağlıyor. Merdiveni bulunan karyola, isteğine bağlı şekilde sol veya sağ tarafa kurulabilir. Üstelik merdivenin kulpu, çocukların el ergonomisi dikkate alınarak tasarlandı. Karyola altında bulunan bölme ise küçük şifonyer ve kitaplık olarak fonksiyonel şekilde kullanılabilir. Karyola altındaki rengarenk perde seçenekli bölüm sayesinde farklı tarzda bir oyun alanı yaratabilirsin. Bu oyun çadırı sayesinde Montes Natural Karyola ile çocuğunu hem eğlendirebilir hem de güvenle uyumasını sağlayabilirsin.

Montes Natural Küçük Boy Şifonyer hem çocuğunun odasına hoş bir hava katar hem de eşyalarını koyabilmen için fazladan depolama alanı sağlar. İçleri bölmeli olduğu için birçok eşyayı düzenli bir şekilde yerleştirebilirsin. Çekmecelerde bulunan makaralı yay sistemi sayesinde şifonyerin çekmecelerini rahatlıkla açıp kapatabilirsin. Çocuklara uygun bir şifonyer olduğu için eşyaları birlikte yerleştirerek çocuğunun erken yaşta sorumluluk bilincini kazanmasını sağlayabilirsin.

Hem çocuğunu tehlikelere karşı koruyan hem de onun tüm ihtiyaçlarını konforlu şekilde sağlayan bir masa hayal et. Güvenliği sağlayan yumuşak köşeleri, kolay açılıp kapanmayı sağlayan makaralı çekmecesi, okul gereçlerini saklayabileceği depolama alanları ile Montes Natural Çalışma Masası, hayal ettiğin ve sadece çocuğuna ait olan özel mobilyayı evine taşısın. Montes masanın sunduğu tüm bu ayrıcalıklarla onun okula ve derslere alışması için heyecan verici bir neden de yaratabilirsin.

Ölçüler:

Genişlik: 140 cm | Yükseklik: 202 cm | Derinlik: 53 cm

Genişlik: 72 cm | Yükseklik: 67 cm | Derinlik: 43,5 cm

İlginizi Çekecek Ürünler

Benzer ÜrünlerÜCRETSİZ KARGO

Tüm Türkiye`ye Ücretsiz

ÜCRETSİZ KURULUM

Ücretsiz montaj & kurulum

2 YIL GARANTİ

Tüm ürünlerde 2 yıl garanti

GÜVENLİ ÖDEME

256 Bit SSL Sertifikası